zaprodazba.mk е онлајн класифицирана и трговска платформа

zaprodazba.mk е он-лајн рекламна и трговска платформа во која луѓето и бизнисите купуваат и продаваат недвижен имот, автомобили и широк спектар на стоки и услуги. Листата за регистрација и објавување е бесплатна.

На пример, Дали имате продавница за автомобили или сакате да продадете сопствен автомобил? Zaprodazba.mk ви помага да ги продавате вашите автомобили. Се што треба да направите е тоа да се регистрирате на zaprodazba.mk

Постојат многу категории на zaprodazba.mk, како што се компактните автомобили, хечбек, седан, купе, SUVs, минибуси и панели, автоделови, додатоци, камиони, земјоделски и градежни возила итн. Само изберете автомобил од типот и додадете го вашиот автомобил бесплатно.

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите реклами. Поставете ги вашите стари реклами, итн.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *